• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Q&Q A200
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Наручний годинник Q&Q виготовлений у стилі кежуал і є чудовим аксесуаром для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя.
Обладнані надійним кварцовим механізмом японського бренда Miyota.
Корпус і браслет годинника цієї марки виготовлені з високоякісних матеріалів: корпус із латуні, браслет — екошкіри.
Циферблат захищений міцним мінеральним склом, стійкий до виникнення подряпин.
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q&Q |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловіча |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Латунь |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Протиударні | Ні |
| Тип | Класичні годинник |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 11 мм |
| Вага | 57 г |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴









