

Павербанк Зовнішній акумулятор Pineng PN-962 Power Bank 20000 mAh чорний
1 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: Pineng PN-962 BK
- +380 (68) 247-20-97Менеджер
- +380 (63) 182-79-72Головний менеджер магазину
Павербанк зовнішній акумулятор Pineng PN-962 Power Bank 20000 mAh чорний.
Зовнішній акумулятор Pineng PN-962 доступний споживачам від 2018 року. Він тонший і легший за своїх попередників, оскільки має нові плоскі літій-полімерні акумулятори. З особливостей можна зазначити цифровий індикатор заряду з підсвіткою, який є фірмовою відзнакою виробника Pineng, а також два USB-входи, що дають змогу заряджати два пристрої одночасно. Пристрій має сучасну систему захисту від перезаряджання, перепаду напруги та повного саморозряджання.
Поверхня корпусу чорного кольору виготовлена у формі фактурного піксельного візерунка, що надає павербанку легке відчуття прохолоди в руці та дає змогу міцно утримувати його — ще одне приємне ноу-хау від виробника.
Комплектується інструкцією користувача та кабелем мікроUSB.
Функціонал
Ємність вбудованої батареї — 20 000 mAh. Це дає змогу легко підтримувати повний заряд електронних пристроїв упродовж багатьох годин. Павербанк здатний одночасно заряджати планшет і смартфон, оскільки має 2 окремі USB-виходи: 5 вольтів 1.0 амперів — для смартфонів і телефонів і 5 вольтів 2.1 ампер для планшетів. Обидва виходи працюють одночасно. А завдяки порту власного заряджання на 2 A пристрій може повністю накопичити заряд за лічені години.
Для контролю залишку заряду передбачений фірмовий запатентований рідкокристалічний (монохромний) дисплей, що відбиває залишок заряду у відсотках.
Зовнішній портативний акумулятор Pineng PN-969 має компактний розмір 163 х 76 х 21 мм і вагу 390 грамів.
Захист від підробок
Павербанк має фірмову наклейку з QR-кодом і захисною кулею. Ви можете перевірити справжність пристрою двома способами: стерти захисну кулю та порівняти унікальний ідентифікаційний номер на офіційному сайті компанії Pineng або скористатися сканером QR-кодів.
Сумісність з іншими пристроями
Pineng PN-969 на 100% сумісний з усіма сучасними телефонами та планшетами (Apple iPhone/iPad, Samsung, Nokia, ACER, ASUS, LG, SONY, Lenovo, Xiaomi, Sony Ericsson, Fly, Meizu та ін.), а також підтримує майже всі електронні пристрої: фото- та фото відеокамери, GPS навігатори, радіопередавачі, MP3 плеєри й багато інших.
Якщо ви шукаєте потужний, надійний і довговічний PowerBank за розумною ціною, рекомендуємо зупинити вибір саме на моделі PINENG PN-969.
Комплектація:
- Повербанк Pineng PN-969
- Інструкція користувача (англійською мовою)
- Кабель мікро-USB

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 433 г |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Довжина | 197 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Pineng |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Вхідна напруга | 5 В |
- Ціна: 1 399 ₴



