Килимок для пікніка та кемпінгу складаний Naturehike колір молочний
1 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: NH20FCD10 WH
+380 (93) 346-48-28
Менеджер
- +380 (68) 247-20-97Менеджер
- +380 (63) 182-79-72Головний менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Килимок для пікніка та кемпінгу складаний Naturehike NH20FCD10 WH

Килимок ідеально підходить для пікніків, кемпінгу, відпочинку на пляжі або просто в саду. Він забезпечує гарну ізоляцію від холоду та вологи, тому ви зможете з комфортом провести час на свіжому повітрі.

Розмір килимка 200 x 148 см, складається в компактну сумочку 11 x 37 см. Верхній матеріал — приємний на дотик 100% котон. Для зручності перенесення передбачений ремінець із регульованою довжиною. 
Килимок для пікніка та кемпінгу складаний Naturehike NH20FCD10 — невіддільний атрибут для комфортного сімейного відпочинку!

ОСОБЕННОСТИ:
-
матеріал: 100% котон
-
у складеному вигляді: 11 x 37 см
-
розміри: 200 х 148 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Килимок для пікніка |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 148 см |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴












