


Павербанк Зовнішній акумулятор Pineng PN-963 Power Bank 10000 mAh білий
749 ₴
- Немає в наявності
- Код: Pineng PN-963 WH
+380 (93) 346-48-28
Менеджер
- +380 (68) 247-20-97Менеджер
- +380 (63) 182-79-72Головний менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Павербанк зовнішній акумулятор Pineng PN-963 Power Bank 10000 mAh білий.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 71 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 14 мм |
| Вага | 227 г |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Виробник | Pineng |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип | Універсальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴



