Пластиковий міні сейф для ключів із кодовим замком сірий CH-111 grey
249 ₴
- Немає в наявності
- Код: CH-111 grey
- +380 (68) 247-20-97Менеджер
- +380 (63) 182-79-72Головний менеджер магазину
Зовнішній мінісейф для ключів, з кодовим замком, настінний.
Випромінюються ситуації, коли потрібно передати ключі від машини, квартири та іншого приміщення певній людині, але немає можливості організувати особисту зустріч. Як бути в цьому разі? Саме для цього виробник представляє модель сучасного антивандального мінісейфа для ключів із кодовим замком.
Антивандальний мінісейф для ключів із кодовим замком
Корпус мінісейфа прямокутної форми зроблений із міцного пластику. Виріб має високий рівень водостійкості, обладнаний ударостійкою кришкою. Спеціальні технології дають змогу захистити предмети від пилу, що містяться всередині сейфа. На передній стороні розташовані 4 "кодувальні барабани" з цифрами та кнопка відкриття.
Щоб відчинити двері сейфа, треба ввести правильну комбінацію, яку власник сейфа встановлює самостійно. Заводський пароль сейфа стандартний — "0000", дії щодо зміни пароля вказані в інструкції.
Зовнішні параметри становлять 116 х 94 х 38 мм, внутрішні — 86 х 63 х 30 мм. Такий розмір дає змогу зберігати не тільки ключ, але й інші найдрібніші предмети (цінне письмо, флешку, кошти та інші).
Прикріпити мінісейф до стіни з внутрішнього боку можна за допомогою дюбелів із шурупами.
Особливості товару
призначення: для зберігання ключів, цінного листа, медикаментів, грошових засобів, флешки, інших предметів невеликого розміру;
легкий, середнього розміру;
захист від атмосферних впливів;
можна встановити на стіну, монтувати в стіну.
Технічні характеристики
тип: сейф для ключів;
тип замка: кодовий;
матеріал виготовлення: пластик;
внутрішні параметри: 86х63х30 мм;
зовнішні параметри: 116х94х38 мм.
Комплектація товару
міні настінний сейф для ключів — 1 шт.;
інструкція (англ.) — 1 шт.
Виробник може без повідомлення змінювати технічні характеристики, комплектацію товару. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Важлива інформація! Стандартный код 0000. Утрачений код не є гарантією повернення товару. Якщо власник забуде особистий код після зміни, відкрити сейф буде неможливо. Рекомендується записати новий встановлений код.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип замка | Механічний кодовий |
| Колір | Сірий |
| Кількість секцій | 1 |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Музична скринька | 0 |
| Матеріал | Пластик |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 116 мм |
| Зовнішня ширина | 94 мм |
| Зовнішня глибина | 38 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 86 мм |
| Внутрішня ширина | 63 мм |
| Внутрішня глибина | 30 мм |
| Загальні | |
| Вага | 0.14 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 5 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріпильний комплект | True |
| Тип захисту | Стійкий до ламання |
- Ціна: 249 ₴








