Skmei 9178 skull чорні з червоною платиною чоловічий годинник
559 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9178 red platina
+380 (93) 346-48-28
Менеджер
- +380 (68) 247-20-97Менеджер
- +380 (63) 182-79-72Головний менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 9178
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Бренд Skmei вже давно слугує синонімом абсолютного стилю та надійності!
Спеціально розроблений дизайн корпусу надійно фіксує механізм у спеціальній «повітряній подушці», яка слугує захистом від ударів і забезпечує легкість і компактні розміри годинника.
Витичні деталі корпусу захищають дисплей від контакту з поверхнями під час падінь під будь-яким кутом.
Skmeu Skull витримають найекстремальніші умови.
Годинник зручний для людей активного способу життя, для бігу, для плавання, під час подорожей, під час занять спортом, полювання, риболовлі, стрільби, на щодень!
Спеціальна функція водонепроникності та неіржавка сталь внутрішнього корпусу нададуть зручності для вашого життя.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкість 100%!
- Водонепроникність 3 АТM (30 м.)
- Циферблат: аналоговий
- Механізм: кварцовий (Miyota, Японія)
- Ремінець: металевий, неіржавка сталь
- Скло: мінеральне, ударостійке
- Діаметр корпусу: 4.5 см
- Діаметр дисплея: 3,8 см
- Товщина корпусу: 1,1 см
- Довжина ремінця: 24 см
- Ширина ремінця: 2,2 см
- Вага: 150 г
- Тип батарейки: SR626SW
- Батарейка в годиннику!
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 11 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴










