Skmei 1213 dekker чорний чоловічий спортивний годинник
359 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1213 black
+380 (93) 346-48-28
Менеджер
- +380 (68) 247-20-97Менеджер
- +380 (63) 182-79-72Головний менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1213
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Сучасна мода стає дедалі незвичнішою, але важливість і потреба в аксесуарах у всі часи була й залишається незмінною. Годинник SKMEI 1213 — це лаконічна та чудова у своїй простоті модель. Просте керування функціями, надійні матеріали та висока якість збирання забезпечать тривале й комфортне використання годинника.
Особливості годинника SKMEI 1213 — чорні
Електронний механізм
Електронний механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарейка забезпечує тривалу роботу без заміни.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1213 виготовлений із композитних матеріалів із захисними властивостями. Завдяки цьому внутрішній механізм годинника надійно захищений від пошкоджень, а сам корпус добре протистоїть зношуванню. Екран годинника виготовлений із міцного пластику, який стійкий до появи подряпин та інших механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виготовлений годинник, забезпечують надійний захист від вологи. Ви можете спокійно мити руки або приймати душ, не переймаючись за стан годинника. Механізм захищений задньою кришкою з нержавної сталі, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою оригінальних годинників SKMEI.
Якість матеріалів ремінця
Ремінець виготовлений із гнучкого гіпоалергенного матеріалу та забезпечує надійну фіксацію годинника на зап’ясті. Завдяки широкому діапазону регулювання можна бути впевненими в комфортному носінні.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою типу Tang Buckle з нержавної сталі надійно утримує ремінець на зап’ясті та запобігає випадковому розстібанню.
Підсвітка
Яскрава електролюмінесцентна підсвітка допоможе дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть кнопку — і приємний зелений колір підсвітить елементи циферблата на кілька секунд.
ФУНКЦІЇ ГОДИННИКА
Секундомір, таймер, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час, повний календар.
КОРПУС
Форма корпусу: кругла
Матеріал корпусу: полікарбонат
Водонепроникність: 5 атм
Скло: пластик
Колір корпусу: чорний
Розміри корпусу (В×Ш), мм: 50×15
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця: каучуковий
Колір: чорний
Застібка: класична
ГАБАРИТИ
Діаметр: 50 мм
Товщина: 15 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія: 6 місяців
Комплект постачання:
Годинник
Інструкція (англійською мовою)
Гарантійний талон
Без коробки (протиударне пакування)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 15 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Вага | 57 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴


















