Skmei 1426 зелений із чорним циферблатом чоловічий спортивний годинник
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1426 green black
+380 (93) 346-48-28
Менеджер
- +380 (68) 247-20-97Менеджер
- +380 (63) 182-79-72Головний менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1426
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Skmei 1426
Skmei — бренд стильних годинників, які мають велику кількість корисних функцій і відзначаються чудовою якістю збирання. Головна місія бренду — створювати годинники настільки надійними, щоб вони без проблем витримували навантаження під водою до 3 метрів, мали ударостійкість і служили своєму власникові довгі роки.
Корпус:
Захисний круглий корпус виготовлений із полікарбонату. Годинник оснащений органічним полікарбонатним склом, розбити яке значно складніше, ніж звичайне. Водостійкість — 5 ATM, що дозволяє витримувати навантаження та занурення у воду до 3 метрів.
Ремінець:
Ремінець виготовлений із каучуку зеленого кольору. Оснащений класичною застібкою.
Функції:
Окрім основної функції відображення часу, годинник має додаткові можливості: будильник, підсвітка, секундомір, дата, день тижня, місяць, таймер. Підсвітка зручна для використання в будь-яких умовах освітлення.
Гарантія:
У комплекті надається гарантійний талон на 6 місяців.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Функції:
Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, таймер
Корпус:
Форма корпусу: кругла
Матеріал корпусу: полікарбонат
Водонепроникність: 5 ATM
Скло: полікарбонатне
Колір корпусу: чорний
Розміри (ВхШ): 43 × 10 мм
Ремінець:
Матеріал ремінця: каучуковий
Колір: зелений
Застібка: класична
Габарити:
Діаметр: 49 мм
Товщина: 14 мм
Гарантія:
6 місяців
Комплектація:
Годинник
Інструкція (англійською мовою)
Гарантійний талон
Без коробки (протиударне пакування)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація року, Другий часовий пояс |
| Спорт-функції | Секундомір, Термометр |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Висота | 14 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS - пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴










