Skmei 1456 singapore чорний чоловічий спортивний годинник
635 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1456 Black
+380 (93) 346-48-28
Менеджер
- +380 (68) 247-20-97Менеджер
- +380 (63) 182-79-72Головний менеджер магазину
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1456
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Skmei 1456
Годинник SKMEI 1456 виготовлений у стилі 90х. Зовнішній вигляд і функціонал аксесуара дуже схожі на моделі перших електронних годинників, які були такі популярні кілька десятків років тому. Якщо Ви цінитель ретростилю, тоді SKMEI 1456 саме те, що Вам потрібно.
Особливості годинника SKMEI 1456 — Чорні
Японська якість
Японський кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника, а батарейка забезпечить довгу роботу без її заміни.
Надійні матеріали
Корпус моделі SKMEI 1456 виготовлений із Металу. Завдяки своїм властивостям цей матеріал не схильний до зношування в процесі тривалої експлуатації.
Надійна фіксація
Розкладний замок із подвійною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Задня кришка циферблата з неіржавкої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний Жовтогарячий колір освітить елементи циферблата.
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне пакування)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс |
| Спорт-функції | Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Висота | 11 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 157 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сплав металів |
| Тип механізму | Цифровий |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴











